WORKSHOPY

A PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE

Přijďte sdílet

Jeden prožitkový seminář ve skupině lidí, kteří řeší podobné problémy jako vy, někdy vydá za několik terapeutických sezení. 

Bezpečné prostředí malé skupiny zaručí individuální přístup lektora, důvěrnost všech zúčastněných a hlavně silný pocit sounáležitosti.

Vyberte si, které téma s vámi rezonuje, a přijďte to prožít. 

Aktuální workshopy

1208
Cítíte ve svém životě stagnaci, ocitáte se stále dokola v podobných situacích nebo máte pocit, že ne všechny vaše vztahy jsou zdravé? Velmi účinným nástrojem k prolomení opakujících se vzorců v našem životě jsou rodinné konstelace. Tento působivý nástroj slouží k odhalení skrytých rodinných traumat, propletenců a zvyklostí a pomáhá vědomě se vymanit z jejich pout.
2608

Jak říkat pevné, ale laskavé "ne"

26.8. 2020 18:00Dittrichova 22, Praha 2
Jste typ hodné holky či hodného kluka, co vždy poslechne a vše si nechá líbit? Učili vás od malička, že „moudřejší ustoupí“? Anebo naopak říkáte “ne” natolik striktně, že se cítíte izolovaně a máte pocit, že je něco špatně? Na kurzu se naučíte říct vnitřní “ano” věcem, které jsou pro vás důležité, abyste mohli nahlas a s klidnou myslí říct “ne” věcem, které prioritu nemají.
workshop jak si nastavit hranice
2309

Jak si nastavit osobní hranice

23.9. 2020 18:00Dittrichova 22, Praha 2
Proč mi lidé lezou do mého osobního prostoru? Čím to, že ostatní nevnímají, když říkám "ne" nebo "dost"? Jaktože je pro mě stejné chování ostatních někdy ok a jindy už za čárou?  "Jak nastavit své hranice" je téma, které nás často provází v soukromých i pracovních vztazích. Na prožitkovém workshopu prozkoumáme důvody, proč je pro nás těžké vlastní hranice rozpoznat, stanovit a chránit, a v bezpečném prostředí malé skupiny budeme experimentovat s jejich překračováním.