Společný zážitek k osobnímu rozvoji

Přijďte mezi skupinu lidí, kteří řeší to samé co vy. Někdy jedno setkání pomůže více než několik terapeutických sezení. Skupinový workshop, zážitkový seminář, kurz osobního rozvoje. Každý tomu říkáme jinak, ale přínos to má stejný. Vyzkoušejte to.

Kdy bude další workshop?

2709

Vnitřní muž a vnitřní žena: objevte svou dualitu (víkendový workshop)

27.9. 2024 - 29.9. 2024Studio Rybalka, Rybalkova 383/55, Praha 10

WORKSHOPY OSOBNÍHO ROZVOJE

Rodinné konstelace:
Zdravé vztahy začínají u kořenů

Cítíte ve svém životě stagnaci?
Ocitáte se dokola v podobných situacích?
Máte pocit, že ne všechny vaše vztahy jsou zdravé?

Prolomte vzorce, které se ve vašem životě opakují, na workshopu rodinných konstelací. Tento působivý nástroj slouží k odhalení skrytých rodinných traumat, propletenců či zvyklostí a pomáhá vymanit se z jejich pout.

Délka
4 hodiny (17.30–21.30 hod.)
Cena
1900 Kč nebo 600 Kč
Skupina
14 účastníků
Kde
Praha

Stojíte o ještě intenzivnější zážitek? Přihlaste se na květnový víkendový workshop rodinných konstelací na téma manipulace.

Vnitřní muž a vnitřní žena: 

poznejte svou dualitu

Každý z nás má v sobě mužskou i ženskou polaritu, která nás formovala už od mala. Emocionální i racionální část, které jdou často proti sobě, jedna  dominuje, manipuluje, uzurpuje, ta druhá jí ustupuje. Tato disbalance se pak zrcadlí i v našich vztazích. Jaký máme uvnitř vztah mezi polaritami, takové jsou i naše vztahy navenek. Pokud si chcete zlepšit vztahy, musíte nejdříve poznat vztah vnitřní. A právě na rozpoznání vnitřní dynamiky se zaměříme na víkendovém prožitkovém workshopu. 

Délka
víkendový workshop
Cena
1900 Kč
Skupina
16 účastníků
Kde
Studio Rybalka, Rybalkova 383/55, Praha 10

Víkendový retreat: pečujte o vztah k sobě i ostatním

To, čemu věnujeme pozornost a péči, se daří. Jak ale správně pečovat o naše vztahy? Přijďte se to naučit na víkendový workshop. 

Délka
víkendový workshop
Cena
7500 Kč (kurz + ubytování + strava)
Skupina
12 účastníků
Kde
Komařice v jižních Čechách

Vedená meditace: najděte vnitřní klid

Rádi byste pravidelně meditovali a nevíte, jak začít? Možná si říkáte, že nedokážete sedět desítky minut se zavřenýma očima a jen tak zastavit svou mysl a tok myšlenek? Přijďte na společnou vedenou meditaci a věnujte se v bezpečném prostoru sami sobě.

Délka
90 minut (18:30-20:00)
Cena
200 Kč
Skupina
14 účastníků
Kde
Praha

Mužské kruhy:
Queer setkání

Každý první týden v měsíci se potkáme v důvěrném a tolerantním kruhu mužů, které přišli sdílet a odnést si inspiraci, podporu a pochopení. Setkání je pro gaye a gay friendly muže.

Ať už je vaše téma jakékoliv, nejste na něj sami. Sdílení je ideálním nástrojem, jak získat odstup, nadhled a potřebnou rovnováhu.

Délka
2 hodiny (18.30–20.00)
Cena
300 Kč
Skupina
12 účastníků
Kde
Praha

Stojíte o ještě intenzivnější zážitek? Přihlaste se na Quee-r-etreat:  sebepoznávací víkend.

Workshopy vede Vztaholog

A také terapeut s 14 lety praxe, ale to zní moc odborně, tak raději vztaholog. Základní pravidlo: 80 % problémů si umíme vyřešit sami a se zbytkem si nevíme rady, jenže právě ten zbytek zatěžuje veškerý náš život. Sám jsem si tím prošel…