Uleví se vám už po prvním setkání

A do půl roku ve svém životě uvidíte změny k lepšímu. Slibuji. Říkám si vztaholog, protože vztahů máme spoustu. Včetně toho nejdůležitějšího – vztahu k sobě. A taky proto, že terapie je pro někoho sprosté slovo. Přijďte si popovídat a já vám pomůžu vyřešit vaše potíže. Zní to lépe?

TERAPIE SLOVEM OSOBNĚ I ONLINE

Přijďte si popovídat

9 z 10 lidí za mnou přichází s potížemi, které skutečný problém jen maskují. A ten jeden z deseti se v životě cítí nespokojený, ale netuší proč. Pomůžu vám najít tu opravdovou příčinu, vyrovnat se s ní a žít konečně spokojeně.

Někomu stačí jedno dvě setkání, někdo chodí jednou za rok, jiný pravidelně. Nejdřív si povídáme, abych vás poznal. Pak odkrýváme příčiny vašich potíží a nakonec vám přesně zaměřenou terapií pomůžu, abyste se jich zbavili jednou provždy.

Jaké starosti máme nejčastěji?

  • sami se sebou (stres, deprese, nemoc, stárnutí…)
  • se svým partnerem (komunikace, nevěra, rozvod…)
  • v práci (stres, workoholismus, autority, kolegové…)
  • s penězi (dluhy, utrácení, fobie z jejich ztráty…)
  • závislosti (alkohol, drogy, hazard, sex…)

Osobně i online

Pokud to máte do Prahy daleko nebo dáváte přednost videohovoru, spojíme se online přes Skype, WhatsApp nebo jinou aplikaci.

Cena terapie

Individuální terapie stojí 1200 Kč a trvá 1 hodinu.
Párová terapie stojí 1800 Kč a trvá také 1 hodinu.

TERAPIE MASÁŽÍ

Přijďte se uvolnit

Někomu stačí jedna, někdo chodí pravidelně. Ale už první masáž vám uleví a napoví, proč máte napětí v těle a jak se té bolesti zbavit.

Lidé za mnou chodí uvolnit své bolavé tělo, ale během masáže objevíme příčinu jinde. Jsou to potlačené situace, napjaté vztahy k sobě nebo okolí a emocionální bloky, které končí bolestmi v těle. Zbavte se jich, aby se vám lépe hýbalo i spalo. Uvolněte tělo i mysl terapeutickou masáží.

„Je to jako neinvazivní operace, která spojuje dotyk a terapii dohromady,“ řekl po masáži jeden můj klient, chirurg z Velké Británie.

Cena masáže

Terapeutická masáž stojí 2000 Kč.
Trvá 90 minut + dostatek času na sprchu, sklenici vody a relax.

TERAPIE HYPNÓZOU

Ponořte se do sebe

Díváte se na lesklý bod. Víčka těžknou, těžknou, až jsou tak těžká, že už nemohou vydržet a samy se vám zavírají. Láká vás zažít hypnózu?

Je to jako hluboká relaxace. Jste při vědomí, slyšíte hlas terapeuta, ale po „probuzení“ si možná nic nebudete pamatovat. Nebo jen něco. V psychoterapii je hypnóza sice už trochu zapomenutá, ale účinná technika. Pomůžu vám uvědomit si dávno zapomenuté bolístky, které vás podvědomě trápí, a postupně se s nimi vyrovnat.

Cena terapie hypnózou

Hypnoterapie stojí 1200 Kč a trvá 1 hodinu.

Kam přijít?

Tohle je moje terapeutická místnost a najdete ji pár kroků od Karlova náměstí na Praze 2. Překvapí vás, jak rychle se v ní začnete cítit příjemně i bezpečně. Příznivce Feng-šuej nadchne.