Uleví se vám už po prvním setkání

A do půl roku ve svém životě uvidíte změny k lepšímu. Opravdu. Jsem terapeut s 13 lety praxe, ale to zní moc odborně, tak raději vztaholog. Až 80 % problémů si umíme vyřešit sami, se zbytkem si nevíme rady. Ale právě ten zbytek zatěžuje veškerý náš život.

TERAPIE OSOBNĚ I ONLINE

Přijďte si popovídat

9 z 10 lidí za mnou přichází s potížemi, které skutečný problém jen maskují. A ten jeden z deseti se v životě cítí nespokojený, ale netuší proč. Pomůžu vám najít opravdovou příčinu, vyrovnat se s ní a žít spokojeně. Někomu stačí pár setkání, někdo chodí jednou za rok, jiný pravidelně.

Jaké starosti řeším u klientů nejčastěji?

 • sami se sebou (stres, deprese, nemoc, stárnutí…)
 • se svým partnerem (komunikace, nevěra, rozvod…)
 • v práci (stres, workoholismus, autority, kolegové…)
 • s penězi (dluhy, utrácení, fobie z jejich ztráty…)
 • závislosti (alkohol, drogy, hazard, sex…)

Nejdříve povídání, pak třeba i hypnózu 

Jednomu spíš pomůže mluvit o svých starostech, dalšímu skupinová terapie s lidmi, kteří zažívají to samé, jinému zase hypńoza nebo terapeutická masáž. Abychom našli techniku, která u vás zabere nejlépe, začneme terapeutickým sezením. Budeme si povídat.

 • Individuální sezení
  Vy budete mluvit, já budu poslouchat a ptát se. Možná si uvědomíte, že příčina vašich starostí byla jinde, ale nakonec se vám uleví.
 • Párová terapie
  Přijďte s vaším protějškem a začneme spolu rozmotávat, co mezi vás už dlouho staví bariéry. Chvíli to zabere, ale vztah za to hledání stojí.
 • Hypnoterapie
  Ponořte se sami do sebe při hluboké relaxaci a vyrovnejte se snadněji s tím, co vás nejspíš už dlouho podvědomě trápí.
 • Terapeutická masáž
  Uvolněte své tělo i mysl masáží, která funguje jako neinvazivní operace spojující dotyk a terapii dohromady.
 • Balanc mužské a ženské energie
  Vraťte do rovnováhy svou emocionální a racionální polaritu, protože každý v sobě máme mužskou i ženskou energii a musíme je udržovat v souladu.

Osobně, online nebo při procházce

Potkáme se v mé terapeutovně na Praze 2 nebo půjdeme na terapeutickou procházku. Pokud dáváte přednost videohovoru, spojíme se online přes Skype, WhatsApp nebo jinou aplikaci. 

Cena terapie

Individuální terapie stojí 2000 Kč a trvá 1 hodinu.
Párová terapie stojí 2900 Kč a trvá 80 minut.
Hypnoterapie stojí 2000 Kč a trvá 1 hodinu.
Terapeutická masáž stojí 2500 Kč a trvá 90 minut.
Terapie mužské a ženské vnitřní energie stojí 2500 Kč a trvá 90 minut.

BALANC MUŽSKÉ A ŽENSKÉ ENERGIE

Slaďte vaši emocionální a racionální část 

Této terapii se říká práce s energií vnitřního muže a vnitřní ženy. Každý z nás má v sobě mužskou i ženskou polaritu, která nás formovala už od mala a to ze strany matky a otce.

Z jiného pohledu je to emocionální a racionální část. Třeba když si chcete dát zmrzlinu, jeden hlas uvnitř se raduje, ale druhý si stěžuje, že je drahá a nezdravá.

Emoce proti logice. Logika proti emocím.

A kdykoli je některá z těchto polarit v nás příliš dominantní, uzurpuje tu druhou a ještě si to vyčítá, vzniká disbalance. Ta se často zrcadlí i v našich vztazích. Jaký máme uvnitř vztah mezi polaritami, takové jsou i naše vztahy navenek. Pokud si chcete zlepšit vztahy, musíte nejdříve vybalancovat vztah vnitřní.

Úkolem terapie je pochopit, jak v nás obě polarity fungují, uvědomit si jejich disbalanc a nechat mysl, aby je vyvážila do harmonie. Je to taková má specialita, která mě stála 2 roky výcviku v Itálii, abych ji mohl nabídnout klientům. Ale pustíme se do ní až po klasickém sezení. To je na první terapii vhodnější.

Cena terapie

Terapie mužské a ženské vnitřní energie stojí 2500 Kč a trvá 90 minut.

Kam přijít?

Tohle je moje terapeutická místnost a najdete ji pár kroků od Karlova náměstí na Praze 2. Překvapí vás, jak rychle se v ní začnete cítit příjemně i bezpečně. Příznivce Feng-šuej nadchne.