Uleví se vám už po prvním setkání

A do půl roku ve svém životě uvidíte změny k lepšímu. Opravdu.

Jsem vztaholog. A také terapeut s 12 lety praxe, ale to zní moc odborně, tak raději vztaholog. Základní pravidlo: 80 % problémů si umíme vyřešit sami a se zbytkem si nevíme rady. Jenomže právě ten zbytek zatěžuje veškerý náš život.

Pomohu vám odhalit příčinu vaší nespokojenosti a vyrovnat se s ní jednou provždy.

TERAPIE SLOVEM OSOBNĚ, NEBO TAKÉ ONLINE

Přijďte si popovídat

9 z 10 lidí za mnou přichází s potížemi, které skutečný problém jen maskují. A ten jeden z deseti se v životě cítí nespokojený, ale netuší proč. Pomůžu vám najít tu opravdovou příčinu, vyrovnat se s ní a žít konečně spokojeně.

Někomu stačí jedno dvě setkání, někdo chodí jednou za rok, jiný pravidelně. Nejdřív si povídáme, abych vás poznal. Pak odkrýváme příčiny vašich potíží, abych vám mohl přesně zaměřenou terapií pomoct se jich zbavit. Jednou provždy.

Jaké starosti řeším u klientů nejčastěji?

  • sami se sebou (stres, deprese, nemoc, stárnutí…)
  • se svým partnerem (komunikace, nevěra, rozvod…)
  • v práci (stres, workoholismus, autority, kolegové…)
  • s penězi (dluhy, utrácení, fobie z jejich ztráty…)
  • závislosti (alkohol, drogy, hazard, sex…)

Osobně, online nebo při procházce

Potkáme se v mé terapeutovně na Praze 2 nebo půjdeme na terapeutickou procházku. Pokud to máte do Prahy daleko nebo dáváte přednost videohovoru, spojíme se online přes Skype, WhatsApp nebo jinou aplikaci. 

Cena terapie

Individuální terapie stojí 1800 Kč a trvá 1 hodinu.
Párová terapie stojí 2200 Kč a trvá 80 minut.

TERAPIE MASÁŽÍ

Přijďte se uvolnit

Někomu stačí jedna, někdo chodí pravidelně. Ale už první masáž vám uleví a napoví, proč máte napětí v těle a jak se té bolesti zbavit.

Lidé za mnou chodí uvolnit své bolavé tělo, ale během masáže objevíme příčinu jinde. Jsou to potlačené situace, napjaté vztahy k sobě nebo okolí a emocionální bloky, které končí bolestmi v těle. Zbavte se jich, aby se vám lépe hýbalo i spalo. Uvolněte tělo i mysl terapeutickou masáží.

„Je to jako neinvazivní operace, která spojuje dotyk a terapii dohromady,“ řekl po masáži jeden můj klient, chirurg z Velké Británie.

Cena masáže

Terapeutická masáž stojí 2000 Kč.
Trvá 90 minut + dostatek času na sprchu, sklenici vody a relax.

TERAPIE HYPNÓZOU

Ponořte se do sebe

Díváte se na lesklý bod. Víčka těžknou, těžknou, až jsou tak těžká, že už nemohou vydržet a samy se vám zavírají. Láká vás zažít hypnózu?

Je to jako hluboká relaxace. Jste při vědomí, slyšíte hlas terapeuta, ale po „probuzení“ si možná nic nebudete pamatovat. Nebo jen něco. V psychoterapii je hypnóza sice už trochu zapomenutá, ale účinná technika. Pomůžu vám uvědomit si dávno zapomenuté bolístky, které vás podvědomě trápí, a postupně se s nimi vyrovnat.

Cena terapie hypnózou

Hypnoterapie stojí 1800 Kč a trvá 1 hodinu.

Kam přijít?

Tohle je moje terapeutická místnost a najdete ji pár kroků od Karlova náměstí na Praze 2. Překvapí vás, jak rychle se v ní začnete cítit příjemně i bezpečně. Příznivce Feng-šuej nadchne.